collapse
* Kto je Online
  • Bodka Hostí: 2
  • Bodka Skrytých: 0
  • Bodka Užívateľov: 0

Nikto nie je online.

* ShoutBox
Obnoviť História
  • Problémy riešte cez fórum!
  • 85filip58: no vidíš, tak trénuj aby si dal o 20 stotín lepšie Smiley
    Nedeľa 15.Dec 2013, 12:05:53
  • nilakite2: čawte všetci Smiley ...dnes som dal skoro WR Cheesy...chyba my 20 stotin Cheesy
    Sobota 30.Nov 2013, 15:13:41
  • 85filip58: vitaj Smiley
    Pondelok 08.Júl 2013, 08:56:22
  • Hakki Senior: :-)
    Pondelok 01.Júl 2013, 10:57:12
  • dokydom: konecne sa mi podarilo registrovat lebo ten obrazok mi nejde nacitat a tie pismenka ked pocuvam ... tazko odhadnut co to je
    Nedeľa 30.Jún 2013, 20:21:13
  • 85filip58: To bohužiaľ nemám, veľká škoda, ale nikto nič neodpisuje a tak vieš mno  this
    Štvrtok 02.Máj 2013, 16:32:56
  • Hakki Senior: a čo by si rád ? ak máš prichystaný článok, sem s ním ... :-)
    Streda 01.Máj 2013, 14:06:09
  • 85filip58: Nejak mŕtvo, nemyslíte?  Cry
    Utorok 30.Apr 2013, 18:12:11
  • 85filip58: Zdravím všetkých priaznivcov TrackManie, ako sa máte? Smiley
    Sobota 09.Mar 2013, 11:37:23
  • Mutty: nazdar Cheesy
    Nedeľa 03.Feb 2013, 15:33:47
  • ujolubo: jasne, 52 v SK, 5000 world
    Piatok 05.Okt 2012, 20:25:02
  • Hakki Senior: a inak ako ? hrávaš TM ? :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:57:17
  • ujolubo: Sorry Hakki, nič, som tu nový, tak len skúšam :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:40:06
  • Hakki Senior: čo sa deje, ujolubo ?
    Streda 13.Jún 2012, 08:10:36
  • ujolubo: ranking
    Utorok 12.Jún 2012, 11:45:45
  • ujolubo: ujolubo
    Utorok 12.Jún 2012, 11:42:46
  • Hakki Senior: nový člen, vitaj ... :-)
    Utorok 22.Máj 2012, 15:49:25
  • Hakki Senior: Vitaj, Gal ... ako sa darí po týždni ?
    Sobota 21.Apr 2012, 20:04:56
  • Hakki Senior: GAL, info mas v ICQ
    Sobota 14.Apr 2012, 18:15:19
  • Hakki Senior: bud ICQ, alebo stačí Miranda, kde si lahko vytvoris ucet ... ;-)
    Nedeľa 08.Apr 2012, 19:35:20
  • infect./adam: ale ja nemam ICQ
    Nedeľa 08.Apr 2012, 13:22:48
  • Hakki Senior: a komunikujem radšej cez ICQ ...
    Nedeľa 08.Apr 2012, 08:02:41
  • Hakki Senior: toto nie je tým, toto je slovenský Trackmania portál ...  good
    Nedeľa 08.Apr 2012, 07:54:53
  • infect./adam: pls hakki   ja by som išiel  do teamu za redaktora ok? napíš mi pls na skype ok? tu je:Evilmay
    Sobota 07.Apr 2012, 21:09:59
  • 85filip58: jj už je to ok Smiley
    Utorok 03.Apr 2012, 17:17:46
  • Hakki Senior: bol upgrade serverov. už to od včera večera ide ... ;-)
    Pondelok 02.Apr 2012, 15:20:14
  • Hakki Senior: netuším, zisťujem ...
    Sobota 31.Mar 2012, 15:19:54
  • 85filip58: čč prečo nefunguje trackmnia.cz ?
    Sobota 31.Mar 2012, 15:11:57
  • d-.-b: zmena mena
    Nedeľa 26.Feb 2012, 19:10:52
  • Hakki Senior: kupis united, a premigrujes na forever ... :-)
    Utorok 21.Feb 2012, 21:23:21

* Najnovšie príspevky
Server Web Admin od 85filip58
[Piatok 14.Jún 2013, 18:19:55]

Problém s loginom od Hakki Senior
[Sobota 06.Okt 2012, 19:38:32]

Slovenská kvalifikácia na ESWC 2012 od Hakki Senior
[Utorok 04.Sep 2012, 14:15:18]

Uvítanie / predstavenie nových členov od Dobson
[Piatok 22.Jún 2012, 18:36:54]

Ako vytvoriť TM Dedicated Server - video od Hakki Senior
[Streda 16.Máj 2012, 16:38:54]

Potrebujem poradiť od Hakki Senior
[Sobota 07.Apr 2012, 14:39:49]

Strán: [1]
Tlačiť
Autor Téma: JWH (nld)  (Prečítané 4547 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yorik
Yorik
SeniorSpamer

Príspevkov: 197

« kedy: Nedeľa 01.Nov 2009, 04:38:30 »

Privítajme medzi nami ďalšiu zahraničnú osobnosť. Prichádza k nám z veľkej diaľky, až z krajiny tulipánov. Tak pozor… Holanďan JWH!

Súčasný nick : YYT.AMD | JWH. ( YYT.AMD | JWH. )
  Celým menom : Jan Willem "JWH" Hofstede
  TMNF účet : JWH
  TM Ranking : Odkaz
  TM Ladder : Odkaz

A pozor zmena. Tento hráč zabŕdol do trackmanie v polovici roku 2007. Čaro súťaženia objavil začiatkom ďalšieho roku. A to sa už začal dostavať do povedomia verejnosti, vďaka čomu sa mu otvorili dvere do známych svetových tímov. Spomenieme insidiae alebo Begrip. V týchto tímoch však nepôsobil len ako radový hráč, ale zastaval vedúcu funkciu. V roku 2008 sa mu podarilo dokonca kvalifikovať na grand finále ESWC 2008 v americkom San Jose, kde obsadil konečné 15. miesto. Koncom toho istého roka sa pozrel taktiež do Švédska, kde poctil svojou návštevou akciu DreamHack Winter. Dostalo sa mu aj tej cti v poslednom Nations Cupe po prvy krat reprezentovat farby svojej vlasti. JWH je tiež milovníkom night cupov, málokedy vynechá nejaký významný.  No nie len ako jednotlivec, ale aj ako tímový hráč sa môže pochváliť úspechmi, keď sa mu podarilo zvíťaziť v STC5 s tímom Begrip, pričom v semifinále vyradili legendy z tímu nWo. V poslednom ročníku ESL Premierhip poradovým číslom III. bol hráčom strieborných medailistov, tímu Celsus. Po tomto úspechu sa s tímom sťahovali pod organizáciu YoYotech, kde pôsobí stále a to na pozícií kapitána.

A prejdime k rozhovoru s touto holandskou stár. To a všetko iné vám prináša iba Slovak Trackmania Portál:

- Čau, môžeš sa nám trošku predstaviť ? Koľko máš rokov, odkiaľ si a čo robíš v reálnom živote ?

Ahojte! Som Jan Willem Hofstede, tiež známy ako 'JWH' z Holandska a mám 21 rokov. Po hľadaní práce, o ktorú som prišiel pred niekoľkými mesiacmi (kríza), som asi mesiac znovu študentom. Teraz navštevujem bakalárske štúdium v odbore Bussines IT.

Hi there! I am Jan Willem Hofstede also known as 'JWH' from the Netherlands and I am 21 years of age. Currently I am a student again since a month, after months of looking for a job after I lost mine several months ago (recession). I am now studying for a Bachelors degree on Business IT.

- Ako dlho poznáš a hráš Trackmaniu ?

Začal som hrávať Trackmaniu po tom, ako som ju videl niekoho hrať na vysokej škole. Porazili ma a tak som si ju doma stiahol a začal hrávať, aby som porazil ja ich! To bolo niekedy v polovici roku 2007. Do začiatku roku 2008 som hrával pre zábavu. Potom som objavil aj súťažnú stránku hry a odvtedy hrávam aj súťažne.

I've started playing Trackmania after I saw it being played at college. They beat me so I downloaded it at home and started playing it so I could beat them! This was somewhere halfway 2007. I played it every now and then for fun till the beginning of 2008. Then I started to see the competitive side of the game and since then I've been playing it competitively.

- V akých tímoch si pôsobil a v akom si momentálne?

Keď som začínal, bol som v FSR (Fruity Shorties Racing). To bol holandský tím a hralo sa len pre zábavu. Mali server s vlastnými traťami a každý člen FSR mohol preň postaviť nejakú krátku trať. Keď som chcel začať hrať viac vážne, zúčastnil som sa malého turnaja. Bol to jednodňový turnaj, kde vyhral hráč s najlepším server rankom na konci dňa. Tam som stretol hráčov ako Oys, ktorý vstúpil do FuKa. On mi potom zariadil skúšku u Fuka, v ktorej som obstál. Prvý zápas za nich som hral v TNA 1 v prvom kole playoff!
Potom som sa s FuKa rozišiel a s kaLim sme dostali možnosť vytvoriť trackmania tím v organizácii insidiae. Neskôr sme sa presunuli do Begrip a tam sme sa ako tím, ale aj ja osobne, naozaj zlepšili. Naneštastie sa Begrip po víťazstve v STC5 rozpadol a tím sa rozdelil. Vtedy som dostal ponuku od Above gaming, ktoré sa potom presunulo do Celsus a nedávno sme sa sťahovali znova a to do Yoyotechu, kde som doteraz.

When I just started I was in FSR ( Fruity Shorties Racing ). This was a dutch based team and was only for fun. They had a server with homemade tracks and all members of FSR could build short tracks for it. When I wanted to go more serious I entered this small tournament. This tournament was a one-day thing where the player with the best server rank at the end of the day would win. Here I met some players like Oys, who was about to join FuKa. He then managed to talk me into getting a trial at FuKa which I passed. I played my first ever match in FuKa at the TNA #1 in the 1/16th finals!
Then we parted ways with FuKa and then kaLi and me were allowed to create a trackmania team at the insidiae organisation. Later we moved to Begrip and that's where we really improved and also myself. Sadly Begrip fell apart after winning STC #5 and the team split up. That's when I got asked to join Above gaming, which then moved to Celsus and recently moved again to the Yoyotech organisation, and that's where I am now.

- A čo tvoj najpamätnejší zápas alebo najväčší úspech?

Najväčším úspechom je určite kvalifikovanie sa na ESWC grandfinále v 2008, ktoré sa konalo v San Jose! Čo sa týka pamätného zápasu, je tu jeden, na ktorý si pri podobnej otázke vždy spomeniem. Bolo to 2v2 v zápase Bergip vs. n!faculty. Dvojicu som tvoril s Jeremym, ktorý nebol vôbec pripravený. Po siedmych kolách sme prehrávali už 1-4 (hralo sa do 5) a vyzeralo to ako prehratý zápas. Potom som hlavne ja zlepšil svoje výkony a podaril sa nám rozprávkový obrat. Po devätnástich kolách sme vyhrali 5-4! To znamená, že počas celého zápasu nastala v desiatich kolách remíza a z toho v ôsmich mali n!faculty možnosť rozhodnúť. To bol naozaj najnapínavejší zápas, ktorého som sa zúčastnil a na ktorý si pamätám.

Greatest achievement has to be qualifying for the ESWC Grand Finals in 2008 which was held in San José! When it comes to memorable match there is still one that I always think about when being asked this. It was a 2on2 with Begrip versus n!Faculty. I teamed up with Jeremy in this one who wasn't really prepared. We were 1-4 ( Point limit 5 ) down after 7 rounds and it looked like a lost game. Then mainly I managed to up my game and we made an epic comeback. We managed to win 5-4 after 19 rounds! Which means we had 10 draws in this whole game and 8 of those were while n!Faculty had match point. This is really my most intense game I can remember in which I participated in.

- Prezraď nám, hrávaš na gamepade, klávesnici ? Na akom pohľade hrávaš?

Od začiatku hrávam na klávesnici a nikdy som neskúšal gamepad. A takisto od prvého dňa používam pohľad 2.

I've been playing with keyboard since I started and never bothered trying with a gamepad. I've also been playing with View 2, default view, since day 1.

- Máš aj iné záľuby, venuješ sa nejakému športu, alebo nejaké koníčky ?

Moje záľuby zahŕňajú astronómiu, meteorológiu a fotografovanie. Všetky sú svojím spôsobom prepojené, keďže v astronómii aj meteorológii sa fotografuje. Vždy keď je búrkové počasie, tak rád vonku naháňam blesky a fotím ich. Tiež robím vlastné predpovede počasia, hlavne keď ide o zaujímavé situácie, ako napríklad búrky. Počas jasných nocí vytiahnem teleskop a zízam na hviezdy a nebeské objekty.

My hobbies include Astronomy, Meteorology and Photography. They all are linked together somehow as there's photography in both Astronomy and Meteorlogy. Whenever there's stormy / severe weather I'd like to be outside going after the thunderstorms and photograph them. I also do my own weather predictions, mainly when it becomes interesting, such as a storm. On clear nights I like to take out my telescope and gaze at the stars and celestial objects.

- Ďakujem za rozhovor. Chcel by si niečo odkázať komunite? Prípadne niekoho pozdraviť?

Nič špeciálne Tongue Aj keď by som chcel pozdraviť Yoyotech, keďže dúfam, že sme sa konečne usadili v organizácii, ktorá náš tím nesklame, ako sa to stalo v minulosti. Tiež by som chcel pozdraviť mnohých hráčov, ale tých je priveľa na to, aby som ich všetkých vymenoval!

Not specifically Tongue. However I'd like to give a shoutout to YoYoTech as I hope we will finally have a settled organisation that won't let the team down, like happened in the past. Also a load of players to greet but that's too much to mention!

Bonusová otázka:
- Stretol si nejakých českých alebo slovenských hráčov, prípadne keď nie, poznáš nejakých ?

Ale samozrejme! Hakki Junior a Sandro sú z toho istého tímu ako ja, Yoyotech. Na ESWC finále v 2008 som stretol Sandra a aj Toniho.

But ofcourse! Hakki Junior and Sandro are both players of the same team I am in, namely YoYoTech. Also I've met Sandro and Toni at the ESWC Finals in 2008.

JWH na národnom finále ESWC Holandska 2008

A na záver JWH verzus Frostbeule v krátkom videu:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jMEl04ayGqQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jMEl04ayGqQ</a>
« Posledná zmena: Sobota 14.Nov 2009, 17:32:46 od Hakki Senior » Zaznamenané
Tadeas
RedaktorJunior
SeniorSpamer
**

Príspevkov: 224

Juuuj ake ceculky :P

« Odpoveď #1 kedy: Nedeľa 01.Nov 2009, 13:25:32 »

Husto husto uz vem co to jwh zznamena xd
Zaznamenané

Servus ty hracka!
Strán: [1]