collapse
* Kto je Online
  • Bodka Hostí: 5
  • Bodka Skrytých: 0
  • Bodka Užívateľov: 0

Nikto nie je online.

* ShoutBox
Obnoviť História
  • Problémy riešte cez fórum!
  • 85filip58: no vidíš, tak trénuj aby si dal o 20 stotín lepšie Smiley
    Nedeľa 15.Dec 2013, 12:05:53
  • nilakite2: čawte všetci Smiley ...dnes som dal skoro WR Cheesy...chyba my 20 stotin Cheesy
    Sobota 30.Nov 2013, 15:13:41
  • 85filip58: vitaj Smiley
    Pondelok 08.Júl 2013, 08:56:22
  • Hakki Senior: :-)
    Pondelok 01.Júl 2013, 10:57:12
  • dokydom: konecne sa mi podarilo registrovat lebo ten obrazok mi nejde nacitat a tie pismenka ked pocuvam ... tazko odhadnut co to je
    Nedeľa 30.Jún 2013, 20:21:13
  • 85filip58: To bohužiaľ nemám, veľká škoda, ale nikto nič neodpisuje a tak vieš mno  this
    Štvrtok 02.Máj 2013, 16:32:56
  • Hakki Senior: a čo by si rád ? ak máš prichystaný článok, sem s ním ... :-)
    Streda 01.Máj 2013, 14:06:09
  • 85filip58: Nejak mŕtvo, nemyslíte?  Cry
    Utorok 30.Apr 2013, 18:12:11
  • 85filip58: Zdravím všetkých priaznivcov TrackManie, ako sa máte? Smiley
    Sobota 09.Mar 2013, 11:37:23
  • Mutty: nazdar Cheesy
    Nedeľa 03.Feb 2013, 15:33:47
  • ujolubo: jasne, 52 v SK, 5000 world
    Piatok 05.Okt 2012, 20:25:02
  • Hakki Senior: a inak ako ? hrávaš TM ? :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:57:17
  • ujolubo: Sorry Hakki, nič, som tu nový, tak len skúšam :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:40:06
  • Hakki Senior: čo sa deje, ujolubo ?
    Streda 13.Jún 2012, 08:10:36
  • ujolubo: ranking
    Utorok 12.Jún 2012, 11:45:45
  • ujolubo: ujolubo
    Utorok 12.Jún 2012, 11:42:46
  • Hakki Senior: nový člen, vitaj ... :-)
    Utorok 22.Máj 2012, 15:49:25
  • Hakki Senior: Vitaj, Gal ... ako sa darí po týždni ?
    Sobota 21.Apr 2012, 20:04:56
  • Hakki Senior: GAL, info mas v ICQ
    Sobota 14.Apr 2012, 18:15:19
  • Hakki Senior: bud ICQ, alebo stačí Miranda, kde si lahko vytvoris ucet ... ;-)
    Nedeľa 08.Apr 2012, 19:35:20
  • infect./adam: ale ja nemam ICQ
    Nedeľa 08.Apr 2012, 13:22:48
  • Hakki Senior: a komunikujem radšej cez ICQ ...
    Nedeľa 08.Apr 2012, 08:02:41
  • Hakki Senior: toto nie je tým, toto je slovenský Trackmania portál ...  good
    Nedeľa 08.Apr 2012, 07:54:53
  • infect./adam: pls hakki   ja by som išiel  do teamu za redaktora ok? napíš mi pls na skype ok? tu je:Evilmay
    Sobota 07.Apr 2012, 21:09:59
  • 85filip58: jj už je to ok Smiley
    Utorok 03.Apr 2012, 17:17:46
  • Hakki Senior: bol upgrade serverov. už to od včera večera ide ... ;-)
    Pondelok 02.Apr 2012, 15:20:14
  • Hakki Senior: netuším, zisťujem ...
    Sobota 31.Mar 2012, 15:19:54
  • 85filip58: čč prečo nefunguje trackmnia.cz ?
    Sobota 31.Mar 2012, 15:11:57
  • d-.-b: zmena mena
    Nedeľa 26.Feb 2012, 19:10:52
  • Hakki Senior: kupis united, a premigrujes na forever ... :-)
    Utorok 21.Feb 2012, 21:23:21

* Najnovšie príspevky
Server Web Admin od 85filip58
[Piatok 14.Jún 2013, 18:19:55]

Problém s loginom od Hakki Senior
[Sobota 06.Okt 2012, 19:38:32]

Slovenská kvalifikácia na ESWC 2012 od Hakki Senior
[Utorok 04.Sep 2012, 14:15:18]

Uvítanie / predstavenie nových členov od Dobson
[Piatok 22.Jún 2012, 18:36:54]

Ako vytvoriť TM Dedicated Server - video od Hakki Senior
[Streda 16.Máj 2012, 16:38:54]

Potrebujem poradiť od Hakki Senior
[Sobota 07.Apr 2012, 14:39:49]

Strán: [1]
Tlačiť
Autor Téma: SiS (bel)  (Prečítané 6143 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yorik
Yorik
SeniorSpamer

Príspevkov: 197

« kedy: Nedeľa 25.Okt 2009, 03:47:12 »

A je tu ďalšia zahraničná osobnosť. Dnes si predstavíme najlepšieho belgického hráča, ktorý sa nám pri rozhovore pekne rozpísal. Je ním……SiS!

Súčasný nick : Talented Fuck= dignitas/SiS ( Talented Fuck= dignitas/SiS )
  Celým menom : Gunter "SiS" Hoffmann
  TMNF účet : siske
  TM Ranking : Odkaz
  TM Ladder : Odkaz

Je to už klasika, že ti najlepší začínali od počiatku a je tomu aj teraz. Rok 2006 je rokom, keď sa counter-stike hráč rozhodol pre sólovú kariéru a teraz, o tri roky neskôr môžeme zhodnotiť, že urobil dobre. Tento hráč bol vo svojich začiatkoch spoluhráčom slovenskej legendy, Lamera, v tíme #Zr-. A málokto doteraz tušil, že SiS je jedným zo zakladateľov legendárnych nWo, kde sa sústreďovalo to najlepšie čo planéta vyprodukovala. Tu takzvanú sólovú  kariéru poriadne odštartoval v roku 2007, ako hráč belgického tímu ouN, keď začal navštevovať LAN akcie. Vo farbách ouN sa zúčastnil mnohých domácich LANiek, kde málokedy pocítil trpkosť prehry a taktiež sa zúčastnil ESWC 2007. Neraz navštívil aj populárnu portugalskú sériu LAN akcií, nazývanú XL Party. Nechýbal ani na ESWC Masters a následnému ESWC 2008, ale to už mu hruď zdobil iný znak, znak tímu Team Dignitas. Netreba opomenúť, že SiS reprezentoval farby svojej vlastni zatiaľ na všetkých Nations Cupoch od ET. Momentálne je hráčom belgickej organizácie Antwerp Aces a stretnúť ho môžete už len na nejakej LANke, keďže s online súťažami sekol po odchode z Team Dignitas.

SiS v Paríži 2008, kde sa účastnil ESWC Masters

A teraz prejdime k menšiemu rozhovoru, ktorý sa nakoniec ukázal ako mega rozhovor. Len u nás, na Slovak Trackmania Portáli:

- Čau, môžeš sa nám trošku predstaviť ? Koľko máš rokov, odkiaľ si a čo robíš v reálnom živote ?

Čau, moje meno je Gunther "SiS" Hoffmann. Mám 22 rokov a žijem blízko Antwerp v Belgicku. Momentálne pracujem ako bezpečnostný agent na niekoľkých miestach, ale pred časom sme naštartovali s kamarátom svoj vlastný biznis, ktorý čoskoro nahradí moju hlavnú prácu.

Hi, my name is Gunther "SiS" Hoffmann. I'm 22 years old and live near Antwerp in Belgium. I work at this moment as a security agent at difference sites but I started my own business with a friend some while ago which will replace my head job soonish.

- Ako dlho poznáš a hráš Trackmaniu ?

Začal som asi v apríli 2006. Môj kamarát stiahol hru a ja som u neho trávil veľa času. A tak jednej noci sme začali hrať Trackmaniu ESWC, ktorá bola veľmi "cool" a zábavná s pár fľaškami vodky atď. Doma som si ju stiahol tiež aby som strávil zopár nocí hraním na verejných serveroch a vytváraním rekordov. Stále som aktívne hrával CS s mojím tímom v Belgicku, kde sme patrili medzi najlepšie celky v krajine a zúčastnili sme sa mnohých LAN akcií. Raz na najväčšej belgickej LAN párty zaviedli Trackmaniu medzi oficiálne súťaže s na ten čas veľmi pekným 22" monitorom ako cenou, čo bolo vtedy asi 500€. A tak sme s kamošom začali hrávať viac aby sme uspeli v tej súťaži a ja som ju nakoniec aj vyhral. Keď po čase začalo čoraz viac LANiek podporovať hru, musel som urobiť pre mňa ťažké rozhodnutie. Opustiť tím a venovať sa viac Trackmanii alebo sa sústrediť na CSko a Trackmaniu hrávať menej. Moja voľba, ako už iste viete, viedla k opusteniu CSka a smerom k Trackmanii. Samotný výber bol ľahký, pretože som spoznal veľa domácich aj zahraničných hráčov a naozaj sa mi páčilo to priateľské prostredie. A tiež, že turnaje jednotlivcov mali vždy viac peňazí a lepšie ceny ako tímové 5v5 súťaže. Odo dňa, keď som urobil to rozhodnutie som nepocítil žiadnu ľútosť, že som tak urobil a naozaj som rád, že som tak učinil.

I started arround April 2006. A friend of mine downloaded the game and I spended lots and lots of time at his home just chilling. So one night we started playing Trackmania ESWC, which was very cool and entertaining with some bottles of vodka etc. I downloaded the game home aswell for having some fun nights playing online public servers setting some records. I was still actively playing cs with my team in belgium where we were among the top teams of the country and participating many lans allready. One day at the biggest Lan party in belgium they introduced Trackmania as an official compo with in that time a really nice 22" TFT screen witch was about 500€ back then. So me and my mate started playing more often to do good in that compo, and eventually I won it. When more and more lan's picking up the game after I while I had to make for me the hard choice. Leave my team and focus on Trackmania or give trackmania less attention and keep focussing on CS. The choice as you already know lead to leaving CS behind and go for Trackmania. The choice was kinda easy since I got to know allot of players national and internatial and really loved the mentality as everybody was kind. Aswell as the 1player tournaments always get more money or better prices then a Team, 5o5 compo. Since the day I made that decission I still have no regrets towards it and really loved the time doing it.

- V akých tímoch si pôsobil a v akom si momentálne?

Môj prvý tím bol hneď najlepší tím na svete, keďže boli jedným z prvých tímov, ktorý naozaj "nolifovali" Nadeo Pro mapy. Tím sa volal #Zr- a s hráčmi ako Ti, TaaT, Stingerm TK, McCoy, Burn to bol skvelý tím, v ktorom sa dalo zlepšovať a naozaj naučiť ako hrať. Po tom ako sa #Zr- rozpadlo som vstúpil do BL, kde boli Sandder, Zell a ktd. Hrali sme nejaké FW a po niekoľkých týždňoch sme sa my štyria rozhodli založiť ďalší tím zložený z najlepších hráčov a vytvorili sme neporaziteľný tím snov s názvom nWo (new World order). Zavolal som niektorých starých známych ako Stingera a Dekaya a objavilo sa aj mnoho nových talentovaných hráčov, aby sme sa stali na dlhú dobu najlepším tímom. Po niekoľkých mesiacoch som sa bližšie spoznal s niektorými belgickými hráčmi a oni založili tím. Musel som urobiť jedno z najťažších rozhodnutí v mojej hráčskej kariére a zvoliť si medzi v podstate mnou založeným kvalitným tímom a tímom mojich kamarátov. Ale po niekoľkých dňoch som nakoniec opustil nWo a vstúpil do tímu Omerta. Chalani bývajú asi tak 5 minút odo mňa a boli motivovaní a tak som si užíval, že sme mohli byť spolu ako online tak aj "offline" a robili sme spolu veľa LANiek. Celkom skoro po vstupe som sa poobzeral po starých kamošoch z CSka a manažéroch veľkých tímov, aby som nám zohnal sponzorov na LAN akcie, či už domáce alebo zahraničné. A tak sme sa ocitli v organizácii Defusekids. Naneštastie pre nás sa rozpadli vcelku skoro po našom vstupe a museli sme si hľadať iný multigamingový celok. A tak sme našli ouN. Tento tím bol vynikajúci. Neexistovali príliš dlho, ale ponúkli nám mesačný rozpočet, ktorý sme si mohli sami riadiť. A tak som ja a Gian išli niekoľkokrát do Portugalska hrať na XLparty, kde som spolu s ESWC osobne spoznal mnoho zahraničných hráčov, čo mi naozaj pomohlo v budúcnosti. Keď ouN skončilo, mal som už Trackmanie dosť a bol som na pokraji ukončenia hrania. Ale chcel som dosiahnuť viac a veril som, že je možné to dosiahnuť, inak by som s hrou skončil nadobro. Hovoril som chalanmi z dignitas, ktorých som lepšie poznal z medzinárodných podujatí a skamarátili sme sa. Mohol som s nimi hrať ESL a reprezentovanie známej multihernej organizácie bolo pre mňa veľkým krokom. Po nejakom čase som sa mohol rátať medzi riadnych hráčov a vedel som, že to je asi najvyšší možný cieľ, ktorý môže hráč Trackmanie dosiahnuť a užíval som si každú minútu v tíme. Prešiel rok a ja som už mal hry naozaj dosť a už ma moc nezaujímala. Bez belgickej WCG kvalifikácie tréning zaberal príliš veľa času a ja som nechcel dignitas sklamať a tak som sa rozhodol odísť z tímu a skončiť s hraním. Keď som sa rozhodol, stále som myslel na hranie na blízkych turnajov, ktoré mali dobré ceny a nezabralo by mi týždne na ne natrénovať a zvíťaziť. A tak som vstúpil do jediného belgického kvalitného tímu Antwerp Aces, ktorý by mi preplatil tie menšie LAN akcie. V tomto tíme som dodnes.

My first team was allready the best team in the world. As they were one of the first teams who did actually "nolife" the Nadeo Pro maps. The team was called #Zr- with Ti,TaaT, Stinger,TK,McCoy,Burn it was a great team to become better in the game and rlly learn how to play. After #Zr- Broke down I joined team BL, which was with Sandder, Zell and ktd. We played some funwars and after a few weeks us 4 decided to create another team with the best players arround there and make a unbeatable dream team called nWo. I called in some old mates like Stinger and Dekay and allot of other new or known talents showed up and joined us to become the best team in the world for allong time to come. After a few months with the team I got to know some belgian players really good offline and they started a team. I had to make one of the hardest discision I had to make in my gaming carreer by leaving my kinda own made top team for my mates team. But after a few days I finaly went out nWo to join team Omerta. The guys live like 5 minuts from my home and were motivated so I really loved we could hang out online aswell offline and do allot of lan's together. Pritty soon after I joined I looked up some of my old cs mates and managers of big teams to get us some sponsoring to get to lan parties aswell national as international. As we found ourselves with the same team in the Defusekids organisation. Too bad for us they colapsed pritty soon after we joined them and we had to found ourselves another multigaming organisation. So we found ouN. This team was pritty amazing. They didnt excisisted that long but offered us a monthly budget and we could manage that ourselves. So me and Gian went to Portugal a few time to compete in the XLparty where I got allong with ESWC to know allot of international players personal wich rlly helped me in the future. When ouN folded I was allready fed up with the game a bit and was on the verge of quitting the game. Buti wanted to achieve more as I believed it was possible to do so if not I would just quit the game forever. I talked to the dignitas guys which I knew better from the international events and they kinda became friends by then. I could play in ESL for them which was for me a huge step up playing for a famous multigaming. After a while I could join as a complete player and I knew that this was the highest possible goal any player could have in Trackmania and enjoyed every minute I had in the team. 1 year passes and I was too fed up with the game to actually still care allot. With no WCG qualifier for Belgium I think it took too much time practicing to do my best and I didnt want to dissapoint dignitas so I disided to quit the team and quit the game. When I made this disision it was still in my mind to still play at the close nearby tournament which have cool prices and don't take me weeks of practice to win so I joined the only belgium top team Antwerp Aces to fund those little lan's for me. And that still is where I am now at this day.

- A čo tvoj najpamätnejší zápas alebo najväčší úspech?

Prvá XLparty v Lisabone s Moriahom a gaLLom bol môj prvý naozaj úžasný zápas. A XLparty, ktorú som vyhral bola tiež úžasná a vyhrať medzinárodnú LAN akciu bol môj najväčší úspech

My first XLparty final in Lissabon with Moriah and gaLLo was my first rlly amazing match. And the XLparty that I won was pretty amazing aswell and greatest achievement winning an International Lan party.

- Prezraď nám, hrávaš na gamepade, klávesnici ? Na akom pohľade hrávaš?

Hrám na gamepade ako mnoho iných hráčov. Používam Logitech Dual Action a štandardný pohľad 2 (blízko za autom).

I play with gamepad like many players do. I use the Logitech Dual Action and the standard view 2 (close behind car)

- Máš aj iné záľuby, venuješ sa nejakému športu, alebo nejaké koníčky ?

Ako som už spomenul, som zaneprázdnený mojou spoločnosťou. Taktiež trávim čas s kamarátmi a na párty. Mám rád mnoho druhov športov a tak keď si niekedy nájdem čas, nejaký skúsim.

As allready said i'm busy with my own company. Aswell as hanging out with friends and partying. I like many kinds of sports so I try to do some once in a while when I find the time.

- Ďakujem za rozhovor. Chcel by si niečo odkázať komunite? Prípadne niekoho pozdraviť?

Mám rád všetkých chalanov, ktorých som spoznal a s ktorými som bol v tíme. Bolo super hrať s vami všetkými a mám celkovo rád ducha Trackmanie. Ale dnes je to pre mňa ťažké, keď každý "nolifuje" 4 týždne 5 a viac hodín denne aby sa zlepšil o 0,10s. Ja na to už nemám čas a ani náladu. Obzvlášť chcem poďakovať Gianovi, gaLLovi, dekayovi a xenovi za nádherné časy, keďže vy štyria ste hráči, s ktorými som zažil najviac zábavy. Cheesy

I love all guys who I met and who were in my team I had great times playing with you all and I love the whole Trackmania spirit. But nowadays its too serious for me with everybody nolifing 4 weeks 5 hours or more a day to get 0.10 better I don't have the time and mood to do so. and especially thanks to Gian ,gaLLo ,dekay and xeno for the great times as you 3 are the most enjoyable players I hung out with Cheesy

SiS počas hry na LAN Antwerp Esport Festival 2009

SiS na ESWC 2008 poslúžil ako opierka pre svojho spoluhráča PeZiho

Záverom ukážka skillu tohto Belgičana:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N5JIAB2nR-0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N5JIAB2nR-0</a>
« Posledná zmena: Sobota 14.Nov 2009, 17:31:47 od Hakki Senior » Zaznamenané
Edgee
RedaktorJunior
JuniorSpamer
**

Príspevkov: 75

« Odpoveď #1 kedy: Nedeľa 25.Okt 2009, 11:07:39 »

neskutečnej borec Smiley
Zaznamenané
Hakki Junior
Ex-iR
SeniorSpamer

Príspevkov: 168

« Odpoveď #2 kedy: Nedeľa 25.Okt 2009, 11:10:30 »

v pohode chalan len mi pride moc ze furt spomina chalanov  sarcastic
s tymi lankami je fakt lucker ze byva kusok od nich ^^
Zaznamenané
Tadeas
RedaktorJunior
SeniorSpamer
**

Príspevkov: 224

Juuuj ake ceculky :P

« Odpoveď #3 kedy: Nedeľa 25.Okt 2009, 20:40:55 »

to video je huste a na jeho mieste by asi chcel byt kazdy! n1 typek Cheesy
Zaznamenané

Servus ty hracka!
yorik
Yorik
SeniorSpamer

Príspevkov: 197

« Odpoveď #4 kedy: Pondelok 26.Okt 2009, 01:25:55 »

sranda, v tom videu mi ide zvuk ked ho pozeram tu, ale ked na youtube tak je bez zvuku

inac SiS je typek Smiley na nic sa nehra
« Posledná zmena: Pondelok 26.Okt 2009, 01:28:13 od yorik » Zaznamenané
Hakki Senior
Administrátor
SpamBOT

Príspevkov: 1462

« Odpoveď #5 kedy: Pondelok 26.Okt 2009, 01:35:38 »

sranda, v tom videu mi ide zvuk ked ho pozeram tu, ale ked na youtube tak je bez zvuku
fakt ... Cheesy ... som sa cudoval, preco to je napisane, ze bez zvuku ...
na youtube je pisane porusenie prav a vypnutie zvuku ...
Zaznamenané
Strán: [1]
Tlačiť
Skočiť na:  

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal