collapse
* Kto je Online
  • Bodka Hostí: 2
  • Bodka Skrytých: 0
  • Bodka Užívateľov: 0

Nikto nie je online.

* ShoutBox
Obnoviť História
  • Problémy riešte cez fórum!
  • 85filip58: no vidíš, tak trénuj aby si dal o 20 stotín lepšie Smiley
    Nedeľa 15.Dec 2013, 12:05:53
  • nilakite2: čawte všetci Smiley ...dnes som dal skoro WR Cheesy...chyba my 20 stotin Cheesy
    Sobota 30.Nov 2013, 15:13:41
  • 85filip58: vitaj Smiley
    Pondelok 08.Júl 2013, 08:56:22
  • Hakki Senior: :-)
    Pondelok 01.Júl 2013, 10:57:12
  • dokydom: konecne sa mi podarilo registrovat lebo ten obrazok mi nejde nacitat a tie pismenka ked pocuvam ... tazko odhadnut co to je
    Nedeľa 30.Jún 2013, 20:21:13
  • 85filip58: To bohužiaľ nemám, veľká škoda, ale nikto nič neodpisuje a tak vieš mno  this
    Štvrtok 02.Máj 2013, 16:32:56
  • Hakki Senior: a čo by si rád ? ak máš prichystaný článok, sem s ním ... :-)
    Streda 01.Máj 2013, 14:06:09
  • 85filip58: Nejak mŕtvo, nemyslíte?  Cry
    Utorok 30.Apr 2013, 18:12:11
  • 85filip58: Zdravím všetkých priaznivcov TrackManie, ako sa máte? Smiley
    Sobota 09.Mar 2013, 11:37:23
  • Mutty: nazdar Cheesy
    Nedeľa 03.Feb 2013, 15:33:47
  • ujolubo: jasne, 52 v SK, 5000 world
    Piatok 05.Okt 2012, 20:25:02
  • Hakki Senior: a inak ako ? hrávaš TM ? :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:57:17
  • ujolubo: Sorry Hakki, nič, som tu nový, tak len skúšam :-)
    Streda 03.Okt 2012, 12:40:06
  • Hakki Senior: čo sa deje, ujolubo ?
    Streda 13.Jún 2012, 08:10:36
  • ujolubo: ranking
    Utorok 12.Jún 2012, 11:45:45
  • ujolubo: ujolubo
    Utorok 12.Jún 2012, 11:42:46
  • Hakki Senior: nový člen, vitaj ... :-)
    Utorok 22.Máj 2012, 15:49:25
  • Hakki Senior: Vitaj, Gal ... ako sa darí po týždni ?
    Sobota 21.Apr 2012, 20:04:56
  • Hakki Senior: GAL, info mas v ICQ
    Sobota 14.Apr 2012, 18:15:19
  • Hakki Senior: bud ICQ, alebo stačí Miranda, kde si lahko vytvoris ucet ... ;-)
    Nedeľa 08.Apr 2012, 19:35:20
  • infect./adam: ale ja nemam ICQ
    Nedeľa 08.Apr 2012, 13:22:48
  • Hakki Senior: a komunikujem radšej cez ICQ ...
    Nedeľa 08.Apr 2012, 08:02:41
  • Hakki Senior: toto nie je tým, toto je slovenský Trackmania portál ...  good
    Nedeľa 08.Apr 2012, 07:54:53
  • infect./adam: pls hakki   ja by som išiel  do teamu za redaktora ok? napíš mi pls na skype ok? tu je:Evilmay
    Sobota 07.Apr 2012, 21:09:59
  • 85filip58: jj už je to ok Smiley
    Utorok 03.Apr 2012, 17:17:46
  • Hakki Senior: bol upgrade serverov. už to od včera večera ide ... ;-)
    Pondelok 02.Apr 2012, 15:20:14
  • Hakki Senior: netuším, zisťujem ...
    Sobota 31.Mar 2012, 15:19:54
  • 85filip58: čč prečo nefunguje trackmnia.cz ?
    Sobota 31.Mar 2012, 15:11:57
  • d-.-b: zmena mena
    Nedeľa 26.Feb 2012, 19:10:52
  • Hakki Senior: kupis united, a premigrujes na forever ... :-)
    Utorok 21.Feb 2012, 21:23:21

* Najnovšie príspevky
Server Web Admin od 85filip58
[Piatok 14.Jún 2013, 18:19:55]

Problém s loginom od Hakki Senior
[Sobota 06.Okt 2012, 19:38:32]

Slovenská kvalifikácia na ESWC 2012 od Hakki Senior
[Utorok 04.Sep 2012, 14:15:18]

Uvítanie / predstavenie nových členov od Dobson
[Piatok 22.Jún 2012, 18:36:54]

Ako vytvoriť TM Dedicated Server - video od Hakki Senior
[Streda 16.Máj 2012, 16:38:54]

Potrebujem poradiť od Hakki Senior
[Sobota 07.Apr 2012, 14:39:49]

Strán: [1]
Tlačiť
Autor Téma: Lign (fra)  (Prečítané 6957 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yorik
Yorik
SeniorSpamer

Príspevkov: 197

« kedy: Nedeľa 11.Okt 2009, 12:06:39 »

Nová tvár je tu. Francúzsko je liahňou mnohých talentov a medzi jedného z nich sa radí aj ďalšia osobnosť v našej zbierke, Francúz s juhoamerickými koreňmi, jedinečný a neprekonateľný........ Lign!

Súčasný nick : FF*Lign( FF*Lign )
  Celým menom : Simon "Lign" Ferreira da Silva
  TMNF účet : lign
  TM Ranking : Odkaz
  TM Ladder : Odkaz

Jeho nick sa s TMN spája už tretím rokom. Hneď v prvom roku svojho pôsobenia sa usadil medzi špičkou francúzskej scény a zároveň aj medzi tou svetovou. Už v tom čase mu patrilo miesto v najlepšom tíme Francúzska, tíme webOne. Svoj prvý väčší úspech si pripísal na prvom Giant Cupe (4.), kde si vybojoval bronzovú priečku a predstihol tak aj svojich spoluhráčov Carla a Linx0ra. To sa písal rok 2007, v ktorom sa stal francúzskym šampiónom a následne sa mu ušla 3. priečka na ESWC 2007. Túto pozíciu chcel ale vylepšiť a tak nadchádzajúci rok na kvalifikačných lankách nebol horší ako druhý, čo ešte vyšperkoval víťazstvom na akcii ESWC Masters v Paríži, ktorá predchádzala grand finále ESWC 2008. Bohužiaľ tu tento úspech nedokázal zopakovať a tak si spravil aspoň repete z minulého roku. Teraz sa píše rok 2009 a Lignovi sa podarilo začiatkom tohto roka trikrát v rade vybrať bank zo série turnaja Geil Racing Challenge. No počiatkom novej sezóny sa stiahol do úzadia a my už teraz nedočkavo čakáme na jeho comeback.

Lign ako víťaz ESWC Masters v Paríži 2008

A prejdime teraz k rozhovoru, ktorý Lign poskytol redaktorovi Slovak Trackmania Portálu:

- Čau, môžeš sa nám trošku predstaviť ? Koľko máš rokov, odkiaľ si a čo robíš v reálnom živote ?

Hej Smiley moje meno je Simon Ferreira da Silva, aka Lign, z nejakého dôvodu si nepamätám odkiaľ mám tento nick… mám 18 rokov a žijem na severe Francúzska. Momentálne nehrávam, chodím do školy kde je kopec matematiky, fyziky a iných vecí a potom budem mať skúšky na technickú vysokú školu (strojnícku zrejme). To mi zaberá mnoho času, takže som si vzal pauzu od Trackmanie do letných prázdnin.

Hey Smiley my name is Simon Ferreira da Silva, aka "Lign" for some reason, i dont remember where my nick comes from... i'm 18 now and i live in the north of France. Right now i'm not really playing anymore, i'm in a school where you do lots of maths, physics and stuff, and then you have the exams to get to an engineering school... that takes me a lot of time, so i'm taking a trackmania break till summer break Wink

- Ako dlho poznáš a hráš Trackmaniu ?

Hrávam ju veľmi dlho… myslím, že som začal seriózne hrať po ESWC 2006, keď som sa začal zaujímať o LAN párty a turnaje. Ale už predtým som hrával Trackmaniu Sunrise, čiže ťažko povedať kedy som začal hrávať.

Hmm i've been playing for a very long time now... i think i started playing seriously after ESWC 2006, that's when i started attending lan parties and tournaments.. but i was already playing trackmania sunrise back then, so i couldn't say exactly when i started playing.

- V akých tímoch si pôsobil a v akom si momentálne?

Myslím, že na pár tímov som už zabudol, ale začal som hrávať za tím =[XR]= v roku 2006, ktorý nebol nikdy nijak známy. Potom som sa pridal k Xr0s na pár dní a následne som sa dostal do tímu TEP, v ktorom som stále. Musel som sa však pridať k iným tímom aby som získal sponzora a veci potrebné pre cesty na turnaje, to je aj dôvod prečo som sa pridal k webOne (w1), tuším v novembri 2006. w1 ako celok sa potom pripojilo k Dimension 4, ale nastali nejaké problémy a tak sme boli zas len w1, obdobné problémy sa zopakovali aj v roku 2008. V septembri 2008 som prestal hrávať súťažne – nie všetko – a neskôr som sa pripojil k Formula Fight.

Well i might forget some teams, but i think i started playing in a team in 2006, with =[XR]= which has never been very well known.. then i joined Xr0s for a few days, and then i joined TEP. I'm still in TEP team right now actually, but i had to join some others teams to get sponsorship and stuff, allowing me to attend tournaments, that's why i joined w1 in november 2006 i think... w1 then joined Dimension 4 itself, but we had some issues, so we went back to w1 only, and in 2008 there were some problems again.. in september 2008 i stopped playing competitively - sort of - and lately, i joined Formula Fight.

- A čo tvoj najpamätnejší zápas alebo najväčší úspech?

To je ťažká otázka, zažil som mnoho neuveriteľných zápasov. Ale môžem povedať, že moje víťazstvo na ESWC Masters bol najneuveriteľnejší zážitok v celej mojej TM kariére. Za čertovského kriku francúzskych fanúšikov v poslednom kole, ktoré vyhráte a vy ste potom uprostred toho všetkého…to je proste nezabudnuteľné a takýchto chvíľ nezažijete za celý život veľa. Zápas síce nebol veľmi napínavý, ale bol to proste môj najväčší úspech. Potom prišlo finále ESWC 2008 v Kalifornii, tam som sa dočkal najväčšej bitky o finále akú som kedy zažil. Bolo to strašne únavné, ale zvládol som to a bol som šťastný, že som si mohol zahrať finále.

Heh that's a tough question, i had a lot of awesome matches... i would say my victory at ESWC Masters was the most awesome moment in my whole trackmania career, with the french fans screaming like hell in the very last round, and you win, and you're in the middle of this huge venue.. this is just unforgettable, you don't live this kind of moment very often in your life. Well the match wasn't actually that tensed, but that was my greatest achievement anyways. Then, just right after that comes the loser bracket final at the ESWC 2008 in California.. there was the biggest fight for the finals that i had ever played, that was really tiring, but i made it and i was just happy to play the finals.

- Prezraď nám, hrávaš na gamepade, klávesnici ? Na akom pohľade hrávaš?

Začal som hrávať na klávesnici, ale vymenil som ju za gamepad, pretože je to pohodlnejšie Smiley a hrávam na pohľade 3. Nie je tam žiaden špeciálny dôvod, proste som s tým začal hrávať a neupustil som od toho.

I started playing on keyboard, but i switched to gamepad, just because it was more convenient Smiley and i play in view number 3. There's no particular reason for that, it's just that i started playing with it and never left it Smiley

- Máš aj iné záľuby, venuješ sa nejakému športu, alebo nejaké koníčky ?

Tento rok vážne musím pohnúť zadkom, keď sa chcem dostať na dobrú vysokú školu a byť rozhodnutý čo chcem do budúcna vo svojom živote robiť Wink Tak som obetoval preto mnoho vecí, šport napríklad. Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, keďže som robil taekwondo a horolezectvo a už sa naozaj teším na to ako začnem znova trénovať. A mojim hlavným koníčkom boli počítačové hry, čo som musel tiež stopnúť. Momentálne sa len poflakujem s kamarátmi, keď si práve dám od učenia chvíľu pauzu a som s tým zatiaľ spokojný =)

Well this year, i really have to work my ass off if i want to get a good engineering school, and be confident about what i'm going to do of my life Wink so i gave up a lot of things, sports for example. That was very hard for me, because i used to do taekwondo and climbing, and i'm really looking forward to practising again. And my main hobby was computer gaming, so i had to stop as well... now, i just hang out with friends whenever i can give myself a break from studying, and that's really good enough now =)

- Ďakujem za rozhovor. Chcel by si niečo odkázať komunite? Prípadne niekoho pozdraviť?

Aj ja ďakujem :p Nie som v tom veľmi dobrý a tak len chcem pozdraviť každého kto má pozná :p

Thanks for interviewing :p im not very good at shoutouts, so im just gonna say hi to all the people who know me :p

Bonusová otázka:
- Stretol si nejakých českých alebo slovenských hráčov, prípadne keď nie, poznáš nejakých ?

Hehe, áno, stretol som niekoľko krát Čecha Toniho, je to v pohode týpek Smiley a hm…videl som hrať online Hakki Jr, ale nie som si istý, či je to Slovák alebo Slovinec, takže, keď je to Slovák, tak poznám aj slovenského hráča :p

Hehe yeah i met Toni, the czech player several times, he's a very cool guy Smiley and huh.. actually i saw Hakki Jr playing online, but i'm not sure if he's slovak or slovene, so well... if he's slovak, i know a slovak player :p

Lign počas hry na LAN The eXperience 2009 (Dánsko)

3. miesto pre Lign-a na ESWC 2007 (ten s najnižšou sumou)

Lign pózuje so svojimi protivníkmi po víťazstve na ESWC France 2007

Lign na LAN Gamers Assembly 2008 (Francúzsko)
« Posledná zmena: Sobota 14.Nov 2009, 17:29:18 od Hakki Senior » Zaznamenané
Edgee
RedaktorJunior
JuniorSpamer
**

Príspevkov: 75

« Odpoveď #1 kedy: Nedeľa 11.Okt 2009, 12:11:17 »

"videl som hrať online Hakki Jr, ale nie som si istý, či je to Slovák alebo Slovinec, takže, keď je to Slovák, tak poznám aj slovenského hráča :p" lol  lol
Zaznamenané
prcek
Ex-iR
JuniorSpamer

Príspevkov: 61

« Odpoveď #2 kedy: Nedeľa 11.Okt 2009, 12:21:41 »

docela typek nu, pekne dlouhy odpovedi:) paradni rozhovor...
priste by mohl byt treba Moriah? to_clue o tom jsem se nikde nedocetl rozhovor
Zaznamenané
Hakki Junior
Ex-iR
SeniorSpamer

Príspevkov: 168

« Odpoveď #3 kedy: Nedeľa 11.Okt 2009, 13:34:32 »

hh ten mi dal Cheesy
Zaznamenané
snp Marty 4fun
Lite
SpamLama
*

Príspevkov: 6

« Odpoveď #4 kedy: Nedeľa 11.Okt 2009, 16:44:16 »

hh ten mi dal Cheesy
Ticho Slovinec. =D  Cheesy Cheesy
Zaznamenané
yorik
Yorik
SeniorSpamer

« Odpoveď #5 kedy: Utorok 13.Okt 2009, 17:35:08 »

priste by mohl byt treba Moriah? to_clue o tom jsem se nikde nedocetl rozhovor

tak mohol, ale to by musel odpisat, co dosial nespravil Cheesy a nerad by som ho zaspamoval
Zaznamenané
Hakki Senior
Administrátor
SpamBOT

Príspevkov: 1462

« Odpoveď #6 kedy: Utorok 13.Okt 2009, 17:36:02 »

tak mohol, ale to by musel odpisat, co dosial nespravil Cheesy a nerad by som ho zaspamoval
a nemáš len zlý e-mail ? Smiley
Zaznamenané
yorik
Yorik
SeniorSpamer

« Odpoveď #7 kedy: Utorok 13.Okt 2009, 17:38:33 »

nemam Cheesy cekol moj profil na ESL, ze co za blbec ho otravuje Cheesy
Zaznamenané
SyseL
Redaktor
SeniorSpamer